ECOLAB ПРЕДСТАВИТЬ НА ВИСТАВЦІ ANUGA FOODTEC ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ ІНДУСТРІЇ FOOD & BEVERAGE

19.03.15
“One for all. All in one” - девіз цьогорічної Anuga FoodTec - міжнародної виставки технологій для харчової промисловості, що відбудеться 24 - 27 березня 2015 в м.Кельн, Німеччина.

Протягом шоу Anuga FoodTec, експерти від ECOLAB обговорять і роз'яснять переваги останніх інновацій. Зарезервуйте можливість отримання досвіду від ECOLAB і ви отримаєте інструменти підвищення вашої ефективності

ECOLAB представить інновації для підвищення якості та продуктивності і новітні розробки продуктів і програм для гігієни поверхонь.

Ексклюзивно на цій виставці ми запустимо новий асортимент для гігієнічної очистки поверхонь та продемонструємо продуктивність нових лінійок обладнання HYBRID.

3DTRASAR ™ CIP, унікальний підхід до моніторингу та оптимізації CIP додатків, буде вперше представлений на виставці. 3DTRASAR ™ CIP забезпечує миттєвим розумінням всіх відповідних CIP-процесів, показниками споживання та пов'язаних з цим витрат. Це рішення дозволяє заводам побачити за даними повну картину для того, щоб швидко реагувати і з легкістю досягати оптимальних результатів. Це робить CIP процедури прозорими і сприяє узгодженості.

Ми запрошуємо Вас познайомитися з нашими експертами в залі 5.2 - стенд B061 / C068 (HALL 5.2STAND B061/C068). З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на виставці Anuga FoodTec.Our stand at the Anuga FoodTec

Back to Top